#1 2009-08-02 11:13:16

Took

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 37
Punktów :   

reset wszystkiego.

Jak wiadomo jesteśmy przeciwko resowi... może zrobimy tak że namówimy Saweroka żeby resa nie było, żebyśmy nasze KP zatrzymali ale będzie mógł je usunąć i założymy je od nowa. Byśmy mieli wszystko to co mamy teraz. Tylko zrobiło by się zdjęcie naszej KP żeby potem nikt nie oszukał i czegoś sobie nie dopisał.

Z tego co słyszałem to byśmy stracili KP i dostali byśmy darmowe dni treningu w zależności od kiedy jesteśmy zarejestrowani na forum. To by było głupie bo nie którzy zarejestrowali się dawno temu ale zaczęli grać nie dawno. Dostali by więcej darmowych dni treningu niż taka aktywna osoba co gra w dzień w dzień. Np. Ja gram dłużej niż Cril i mam obecnie lepszą KP, jestem bardziej aktywny ale on by dostał więcej darmowych dni bo ma założone konto wcześniej. czy to jest fear ?

Offline

 

#2 2009-08-02 12:04:45

Cril

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: reset wszystkiego.

Took to jest fear
Czemu ? bo ja raptem tylko miesiąc na tym forum nie byłem aktywny, a tak to raz dziennie się logowałem i pisałem posty... 

Took z tego co widze zarejestrowałem się 3 miesiące przed tobą odjąć jeden miesiąc wychodzi że mam 2 ;]

A to że masz lepszą KP zawdzięczasz temu że jestem typem lenia

Ostatnio edytowany przez Cril (2009-08-02 12:05:21)

Offline

 

#3 2009-08-02 13:42:58

Foog

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: reset wszystkiego.

fair jak juz :DDDDDD boziu

Fear of the Dark?

Ja dla przykładu na NG jestem od ponad roku, tylko, że gram na nowym koncie, więc wg. waszego myślenia to stracę jeszcze więcej...

No i co z tego? Jakoś ja się resetu nie boję...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-a.pun.pl www.bzclan.pun.pl www.gierkabeyblade.pun.pl www.media-research.pun.pl www.mocna-nuta.pun.pl